Foodin

Foodin yra šeimos verslas, gaminantis ir importuojantis ekologišką maistą ir natūralius produktus. Produktų pagrindas yra labai paprastas – jie turi būti naudingi naudotojui, ūkininkui ir aplinkai. Foodin gamykloje naudojama tik aplinkai nekenksminga saulės energija. Investuojame į gamybą, esame atsakingi už patį produktą, taip pat už žaliavų kokybę ir visą gamybos procesą.

Geresnis maistas geresniam rytojui…

Rinkimės šiandien, o rytojus bus geresnis…

Foodin istorija prasidėjo daugiau nei prieš dešimt metų, kai įkūrėjas Lasse Jalkanen nusprendė pagerinti savo sveikatą ir produktyvumą maisto pagalba. Tuo metu Suomijoje nebuvo tinkamų produktų, todėl jų reikėjo ieškoti ir užsisakyti iš kitų pasaulio šalių. Tuo pat metu Lasse pradėjo domėtis maisto ir žaliavų kilme. Savo pirmojoje kelionėje pas Brazilijos Amazonės ūkininkus Lasse išsiaiškino, kokį poveikį maistui daro verslas… 

„Tai jau reiškė ne tik tai, kaip maistas ir mityba maitino mano kūną, bet ir tai, kaip nepaprastai galėjau paveikti tų žmonių gyvenimą džiunglėse tiesiog pirkdamas jų pagamintas žaliavas“, – prisimena Lasse.

Lasse iki šiol puikiai prisimena šią idėją ir jausmą, kaip norėjo paremti ir padėti sunkiai, su didele širdimi dirbantiems ūkininkams, perkant viską, ką tik jie galėjo pagaminti. Pagrindinė idėja “Dalintis laime” gimė dar prieš prekinio ženklo atsiradimą.

Foodin prekinis ženklas atsirado 2013 m., kai Lasse jau turėjo savo internetinę parduotuvę, skirtą sveikatingumo produktams. O kelionės aplink pasaulį suteikė vis daugiau ypač naudingų žinių apie natūralų maisto produktų auginimą ir vartojimo teigiamą poveikį.

Maria Jalkanen prisijungė prie Foodin 2015 m. ir ankstesnė Marijos patirtis toje pačioje srityje sustiprino bendras Foodin pažangos idėjas. Sutelkdami dėmesį į Foodin, Lasse ir Maria rado galimybę paveikti tai, kas, jų manymu, yra svarbu, t.y. maisto gamybos grandinę nuo ūkininko iki galutinio vartotojo.

Svajonė yra ta, kad vieną dieną jų pačių vaikai Eemeli ir Lilja tęs Foodino istoriją…