MycAni

MycAni – natūralūs maisto papildai šunims ir katėms, kuriuose nėra jokių dirbtinių priedų ar neaiškios kilmės komponentų. Nenuginčijama nauda jūsų augintiniui ir jokios rizikos pakenkti…

Veterinarijos gydytojos Esther ir Katja sukūrė naudingų grybų ir žolelių mišinius dar 2014 metais, kuriuos sėkmingai taikė praktikoje. Augant susidomėjimui tiek tarp augintinių šeimininkų, tiek ir tarp veterinarijos gydytojų specialistų, pritaikius specializuotas mikoterapijos ir fitoterapijos žinias, 2017 metais atsirado prekinis ženklas MycAni.

KLAUSIMAI – ATSAKYMAI:

  • Ar galima vienu metu naudoti kelis Mycani mišinius?

Taip, juos galima derinti, tačiau patartina duoti mažesnį kiekį, nei nurodyta ant pakuotės.

  • Ar vaistiniai grybai turi šalutinį poveikį?

Ne. Kadangi jų ląstelių sienelės yra pagamintos iš chitino, o tai medžiaga, kurią žinduoliai sunkiai virškina, kai kuriems gyvūnams gydymo pradžioje gali pasireikšti lengvas viduriavimas, kuris per kelias dienas išnyks savaime.

  • Ar yra kontraindikacijų vaistiniams grybams?

Kordicepsas patenka į dopingo sąrašą, todėl varžybose dalyvaujantiems šunims reikėtų nutraukti vartojimą likus 2 savaitėms iki įvykio.

  • Ar galima mišinį maišyti su maistu?

Taip, galima maišyti su bet kokiu maistu ar skysčiais, reikėtų vengti kaitinimo virš 60 laipsnių.

  • Mycani mišiniai duodami nuolat ar laikinai?

Priklauso nuo augintinio negalavimų. Iš esmės jie gali būti naudojami ilgą laiką. Tačiau jei nėra poreikio, naudoti nereikėtų.