Puhdas+

Logotipas

Aukščiausios kokybės Suomijoje gaminami gryni produktai Jūsų grožiui bei sveikatai!

Prekinis ženklas Puhdas+ atsirado dėl meilės grynumui ir paprastumui…

Jau senai stebimės, kaip rinkoje esančių sveikatingumo produktų sudėtyje yra daugybė E kodų ir kitų papildomų medžiagų, kurios yra visiškai nereikalingos ir netgi žalingos…

Visi Puhdas+ produktai yra gaminami tik sertifikuotose Suomijos gamyklose, kuriose dirba apmokyti ir profesionalūs darbuotojai. Mes naudojame tik kruopščiai atrinktas ir geriausias žaliavas. Beveik visi produktai yra užauginami Suomijos ekologiškuose ūkiuose. Net turėdami galimybę įsigyti žymiai pigesnes žaliavas užsienyje, mes renkamės aukščiausią kokybę garantuojančius Suomijos produktų tiekėjus.

paprastumas

Suomijos produktų kūrimas, maisto papildų gamyba ir kokybės kontrolė yra geriausia pasaulyje!

Savo veikloje mes teikiame pirmenybę etikai ir ekologijai, todėl visi mūsų darbuotojai stengiasi tvariai elgtis ir mąstyti…

Bendradarbiaujame su labiausiai gerbiamais sveikatos produktų ekspertais Suomijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Produktų kūrimas yra grindžiamas naujausiais ir patikimiausiais pramonės tyrimų duomenimis.

Puhdas+ yra įsipareigojusi gaminti produktus be dirbtinių priedų. Visi gaminiai prieš patekdami vartotojui yra kruopščiai tiriami ir vertinami ekspertų.

produktų kūrimas

Daugybė sporto trenerių rekomeduoja Puhdas+ maisto papildus, norint pasiekti geresnius rezultatus… Grožio industrijos specialistai rekomenduoja Puhdas+ maisto papildus ir išskirtinius aliejus norint gražiai atrodyti ir puikiai jaustis… Įvairių sričių gydytojai taip pat rekomenduoja naudoti tam tikrus maisto papildus, tokius kaip vitaminai ar mineralai… Visi teigia, kad naudingiausi ir patys geriausi yra būtent natūralūs produktai! Suomijos produktų kūrimas, maisto papildų gamyba ir produktų kokybės kontrolė yra geriausia pasaulyje!

Rinkitės Puhdas+ ir galėsite būti tikri, kad naudojate tik tai, kas tikra, gryna ir naudinga…