Wildwash

WildWash įkūrė Andrew ir Jane Cooper‘iai, kurių meilė naminiams gyvūnėliams paskatino juos atidaryti naminių gyvūnėlių parduotuvę ir naminių gyvūnėlių SPA daugiau nei prieš pusantro dešimtmečio. Kai profesionali plaukų priežiūros specialistė Jane tapo nėščia, ji susirūpino dėl neaiškių cheminių medžiagų skaičiaus produktuose, kuriuos ji naudojo kiekvieną dieną. Turėdami ribotą informaciją apie sudedamųjų dalių sąrašą, Jane ir Andrew nusprendė sukurti savo natūralių produktų asortimentą, kuriuo galėtų pasitikėti. Jie aistringai siekė sukurti nuostabiai veiksmingą asortimentą, kuris visais atžvilgiais būtų toks pat geras kaip aukščiausios kokybės žmonėms skirti produktai!

Wildwash produktų formulių kūrime dalyvauja veterinarijos gydytojai dermatologai bei vienas iš dešimties geriausių natūralių kvapų vaistininkų pasaulyje, kuris atsakingas už ne vieną geriausią žmonėms gaminamą produktą… Siekiant užtikrinti kokybę ir veiksmingumą, naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai, kurie atitinka visus griežčiausios reikalavimus natūralios kosmetikos žmonėms kūrimui… Augalai bei eteriniai aliejai yra atrenkami pagal savybes, derinami ir maišomi rankomis…

Wildwash šampūnai yra itin koncentruoti ir gali būti skiedžiami santykiu 32:1. 300 ml buteliukas atskiestas prilygsta 10 litrų šampūno!

Kaip ir žmogaus oda ir plaukai, taip ir šuns oda bei kailis geriau reaguoja, kai naudojamas natūralus produktas. Natūralūs produktai skatina sveiką, hidratuotą odą ir kailį, o šampūnai, kurių sudėtyje yra chemikalų, gali sukelti sausą niežtinčią, pleiskanojančią odą, prastos kokybės plaukus, stokojančius drėgmės ir blizgesio.

Taip pat turėtume prisiminti, kad šunys ir katės negali išsiplauti šampūnu! Bet koks produktas, naudojamas mūsų augintiniams, taip pat liečiasi su mūsų oda. Kokią žalą daro pigūs chemiškai pagaminti naminių gyvūnėlių šampūnai, galima pastebėti pasižiūrėjus į profesionalus (šunų kirpėjus ir maudytojus). Daugelis kirpėjų kenčia nuo raudonų, skausmingų, įtrūkusių rankų ir lengvo bei vidutinio sunkumo arba sunkaus dermatito. Pažadame, kad 100% atvejų šie negalavimai visiškai išnyks arba pastebimai pagerės naudojant „WildWash“ priemones. Toksinai, dažniausiai randami daugelyje naminių gyvūnėlių šampūnų, taip pat gali sukelti daug kitų problemų, kurias išoriškai pastebėti nėra taip paprasta. Chemiškai žmogaus sukurti produktai pažeidžia trapią mūsų pasaulio pusiausvyrą ir sukelia sutrikimus, žalą bei taršą mūsų aplinkai, mums patiems ir mūsų augintiniams. Garantuojame, kad „WildWash“ produktai yra saugūs naudoti jūsų šeimai, jūsų augintiniams ir pasauliui, kuriame gyvenate.

Wildwash – patikimas ir natūralumą garantuojantis prekinis ženklas, kuris jau puikiai žinomas visame pasalyje ir jį naudoja daugybė kirpėjų, naminių gyvūnų savininkų bei veterinarijos gydytojų. Nepriekaištinga kokybė nuolat užtikrina pripažinimą tarptautiniuose konkursuose ir suteikia galimybę laimėti įvairius apdovanojimus.