Taisyklės

PARDAVĖJO REKVIZITAI

UAB “Visiems ypatingas pasaulis”

Įmonės kodas: 302577053

PVM mokėtojo kodas: LT100013489112

Registracijos adresas: P. Višinskio g. 42 – 4, LT-44157 Kaunas

Sandėlio adresas: Pramonės pr. 16, LT-51186 Kaunas (Prekybos miestelis URMAS, rytinė galerija, 18 sakė, 2 vieta).

Kontaktinis elektroninis paštas: info@vyp.lt

Kontaktinis telefono numeris: +37062050674

Maisto tvarkymo subjekto atpažinimo numeris: 190013796.

Ekologiškų produktų sertifikavimo įstaigos kodas: LT-EKO-001.

PREKIŲ PIRKIMAS IR PARDAVIMAS

Visos prekės, parduodamos www.vyp.lt, yra naujos. Gamintojai užtikrina produktų kokybę ir garantuoja, kad informacija, pateikta apie produktus, yra teisinga.

Prekių pirkimo internetinėje parduotuvėje www.vyp.lt eiga:

  1. Pageidaujamas prekes įdėkite į krepšelį.
  2. Peržiūrėdami krepšelį galite ištrinti prekes arba koreguoti užsakomų prekių kiekį.
  3. Jei turite nuolaidos kodą – įrašykite jį nurodytame langelyje ir spauskite “Pritaikyti”.
  4. Jei esate registruotas pirkėjas – prisijunkite, jei naujas pirkėjas – įrašykite vardą, pavardę, telefoną ir elektroninį paštą.
  5. Pasirinkite pageidaujamą pristatymo būdą ir apmokėjimo metodą.

Jūs galite keisti ir koreguoti savo užsakymą iki tol, kol jis dar nėra apmokėtas ir prekės nėra perduotos siuntimui.

Užsakymus paruošiame per 1 – 2 darbo dienas, jei nenurodyta kitaip.

Jei pageidaujate gauti PVM sąskaitą faktūrą, nurodykite pastabose ir jūsų nurodytu elektroniu paštu ją atsiųsime per 1 -2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakymus pristatysime saugiai visoje Lietuvoje Jūsų pasirinktu pristatymo būdu.

Paštomatuose užsakymą atsiimti galite sau patogiu laiku (visą parą ir visomis savaitės dienomis). ITELLA paštomatai yra pastatų viduje, todėl atsiėmimo laiką įtakoja atitinkamų prekybos vietų darbo laikas. Maksimalus siuntos svoris yra 30 kg. Dėl užsakomų prekių išmatavimų ar svorio ne visos prekės gali būti siunčiamos per paštomatus. Užsakymas pristatomas per 1 – 2 darbo dienas į jūsų pasirinktą paštomatą.

Kurjeris užsakymą pristatys Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prieš atsiimdami prekes įvertinkite siuntinio būklę ir jei pastebėjote pažeidimų nedelsiant informuokite kurjerį. Priėmus siuntinį ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga ir be pažeidimų. Užsakymas pristatomas per 1 – 2 darbo dienas.

Užsakymą galite atsiimti taip pat pasirinkto miesto autobusų siuntų skyriuje tą pačią arba sekančią darbo dieną po užsakymo paruošimo.

Pasikeitus pristatymo duomenims, prašome kaip galima greičiau mus informuoti telefonu 862050674.

APMOKĖJIMAS UŽ PREKES

  1. Bankinis pavedimas į UAB “Visiems ypatingas pasaulis” sąskaitą.
  2. Per Paypal.
  3. Pasirinkus vieną iš populiariausių mokėjimo būdų (Paysera).

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei pristatytos prekės Jūsų netenkina ar yra netinkamos kokybės Jūs turite teisę kreiptis dėl prekių pakeitimo ar pinigų grąžinimo per 14 dienų nuo prekės gavimo. Kreipiantis dėl prekių grąžinimo ar pakeitimo Jūs turėsite pateikti laisvos formos prašymą, kuriame būtina nurodyti užsakymo numerį bei grąžintinų prekių sąrašą. Skundus ir prašymus siųskite elektroniniu paštu info@vyp.lt. Kreiptis dėl pinigų grąžinimo ar prekių pakeitimo gali tik Pirkėjas, kuris įsigijo prekes.

Per 10 darbo dienų išnagrinėsime jūsų prašymą ir informuosime apie priimtą sprendimą. Pagal kliento pageidavimą gali būti grąžinami pinigai į banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už įsigytas prekes, arba grąžintos prekės pakeičiamos kitomis prekėmis.

Grąžinama prekė negali turėti kitų vartojimo žymių išskyrus tų, kurios atsiranda naudojant pagal paskirtį. Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas privalo jas atitinkamai supakuoti bei pristatyti savo lėšomis. Jei grąžinamos prekės bus grąžintos sugadintos, nepilnos ar turinčios naudojimo, kuris neatitinka įprasto šios prekės naudojimo, žymių, Pardavėjas pasilieka teisę reikalauti iš Pirkėjo kompensacijos remiantis taikytinais teisės aktais.

Jei gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, klaidą ištaisysime nemokamai ir kaip įmanoma greičiau.

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su užsakymais, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@vyp.lt arba telefonu 862050674.

Mums svarbu, kad mūsų klientai būtų patenkinti, todėl visada stengiamės geranoriškai išspręsti visas problemas.