Visiems ypatingas pasaulis

Mūsų komanda

Gabrielės foto

Gabrielė

Įmonės įkūrėja ir direktorė

Taip pat nemokamai teikia veterinarines konsultacijas nuotoliniu būdu.

Elektroninio pašto adresas: gabriele@vyp.lt

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų ir suomių.

Ralfo foto

Ralfas

Projektų vadovas

Konsultuoja klientus, rengia komercinius pasiūlymus bei koordinuoja įvairius projektus.

Elektroninio pašto adresas: ralfas@vyp.lt

Kalbos: lietuvių ir anglų.

Ritos foto

Rita

Tarptautinių ryšių specialistė

Veda derybas su tiekėjais ir koordinuoja prekių transportavimą.

Elektroninio pašto adresas: rita@vyp.lt

Kalbos: lietuvių, rusų, suomių ir anglų.

Romualdos foto

Romualda

Personalo koordinatorė ir parduotuvės vedėja

Visada laukia Jūsų atsiliepimų. Teigiami žodžiai motyvuoja, o neigiami – leidžia suprasti klaidas…

Elektroninio pašto adresas: uzsakymai@vyp.lt

Kalbos: lietuvių ir rusų.

Taisonas

Pagrindinis prekių gyvūnams kokybės ekspertas

“Esu labai išrankus! Savaime suprantama, kad pats pasirenku kada ir ką valgyti, nes bet kas man netinka. Renkuosi natūralų ir sveiką maistą. Dažnai valgau šviežias daržoves ir vaisius. Labiausiai mėgstu morkas, obuolius, žirnelius, brokolius, saldžias bulves, šilauoges ir Drakono vaisius. Kai kurie žmonės manęs bijo, nes galvoja, kad aš esu piktas… Aš turiu savo nuomonę ir ant galvos lipti neleidžiu, bet šiaip esu mielas ir protingas. Labai myliu vaikus! Jei gatvėje mane pakalbina kas nors – pabendrauju ir pabučiuoju. Dievinu ilgus pasivaikščiojimus, deginimąsi saulėje, miegojimą lovoje ir keliones automobiliu. Visada džiaugiuosi naujais žaislais, bet tik dalis iš jų man lieka įdomūs po pirmos dienos.”

Elektroninis paštas: info@vyp.lt

Heizas

Maisto šunims kokybės ekspertas

“Esu pakankamai išrankus, nes skonis man yra labai svarbus. Kadangi esu alergiškas, tai maistą taip pat privalau rinktis ir atsakingai. Man patinka sportuoti, leisti laiką prie jūros ir miegoti lovoje. Teniso kamuoliukai yra mano silpnybė! Taip pat man patinka visi žaislai iš virvių, nes galiu pasirodyti, koks esu stiprus juos tempdamas ir atimdamas iš šeimininkų ar draugų.”

Elektroninis paštas: info@vyp.lt

Lakis

Prekių gyvūnams sandėlio vadovas ir jaunesnysis ekspertas

“Aš ne toks išrankus kaip mano brolis Taisonas ar kiti ekspertai, todėl kontroliuoju visus prekių likučius. Man maždaug 5 metai, bet su savo dabartine šeima gyvenu tik 2 metus. Nelabai noriu pasakoti savo praeities, nes buvo visko… Bet dabar aš laimingas! Nerealiai myliu visus ir su broliu sutariu puikiai. Jis mano mokytojas! Jei aš kažko nežinau – žiūriu, kaip daro jis. Man labai patinka plaukioti ir voliotis ant žolės. Nekenčiu lietaus! Aš dievinu visus žaislus ir greit patikrinu, ar jie lengvai plyšta.”

Elektroninis paštas: info@vyp.lt

Sapnelis

Prekių mažų veislių šunims kokybės ekspertas

“Visi mane vadina senuku, nes man jau beveik 18 metų. Esu labai išrankus. Mane nustebinti tikrai sunku. Išbandyti naujus produktus dažniausiai atsisakau, nebent tai kažkas ypatingo ir unikalaus. Nelabai sutariu su kitais ekspertais, nes jie kaip laukiniai ir mane erzina! Aš greit jiems parodau dantis ir paaiškinu tvarką.”

Elektroninis paštas: info@vyp.lt

X