Puhdas+

Logotipas

Aukščiausios kokybės Suomijoje gaminami gryni ir ekologiški produktai Jūsų grožiui bei sveikatai!

Prekinis ženklas „puhdas+“ atsirado dėl meilės grynumui ir paprastumui…

Jau senai stebimės, kaip rinkoje esančių sveikatingumo produktų sudėtyje yra daugybė E kodų ir kitų papildomų medžiagų, kurios yra visiškai nereikalingos ir netgi žalingos…

Visi “puhdas+” produktai yra gaminami tik sertifikuotose Suomijos gamyklose, kuriose dirba apmokyti ir profesionalūs darbuotojai. Mes naudojame tik kruopščiai atrinktas ir geriausias žaliavas. Beveik visi produktai yra užauginami Suomijos ekologiškuose ūkiuose. Net turėdami galimybę įsigyti žymiai pigesnes žaliavas užsienyje, mes renkamės aukščiausią kokybę garantuojančius Suomijos produktų tiekėjus.

paprastumas

Suomijos produktų kūrimas, maisto papildų gamyba ir produktų kokybės kontrolė yra geriausia pasaulyje!

Savo veikloje mes teikiame pirmenybę etikai ir ekologijai, todėl visi mūsų darbuotojai stengiasi tvariai elgtis ir mąstyti…

Bendradarbiaujame su labiausiai gerbiamais sveikatos produktų ekspertais Suomijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Produktų kūrimas yra grindžiamas naujausiais ir patikimiausiais pramonės tyrimų duomenimis.

„puhdas+“ yra įsipareigojusi gaminti produktus be dirbtinių priedų. Visi gaminiai prieš patekdami vartotojui yra kruopščiai tiriami ir vertinami ekspertų.

produktų kūrimas