Internetinės parduotuvės taisyklės

Užsakymus paruošiame ne vėliau kaip per 24 valandas, jei nenurodyta kitaip.

Jūs galite keisti ir koreguoti savo užsakymą iki tol, kol jis dar nėra apmokėtas ir prekės nėra perduotos siuntimui.

Kiekvienam užsakymui išrašome PVM sąskaitą faktūrą pagal užsakyme pateiktus duomenis ir išsiunčiame nurodytu elektroninio pašto adresu. Jei užsakymo pastabose nurodysite, kad pageidaujate gauti PVM sąskaitos faktūros originalą, mes jį įdėsime kartu su užsakytomis prekėmis.

Visos prekės, parduodamos www.vyp.lt internetinėje parduotuvėje, yra naujos ir turi gamintojo arba importuotojo garantiją. Garantijos trukmė priklauso nuo prekės tipo bei gamintojo.

Jei pristatytos prekės Jūsų netenkina ar yra netinkamos kokybės Jūs turite teisę kreiptis dėl prekių pakeitimo ar pinigų grąžinimo per 30 dienų nuo prekės gavimo. Kreipiantis dėl prekių grąžinimo ar pakeitimo Jūs turėsite pateikti laisvos formos prašymą, kuriame būtina nurodyti užsakymo numerį bei grąžintinų prekių sąrašą. Skundus ir prašymus galite pateikti elektroniniu paštu info@vyp.lt.

Pinigai už netinkamas prekes grąžinami per 14 darbo dienų nuo skundo nagrinėjimo pabaigos. Kreiptis dėl pinigų grąžinimo ar prekių pakeitimo gali tik Pirkėjas, kuris įsigijo prekes. Grąžinama prekė negali turėti kitų vartojimo žymių išskyrus tų, kurios atsiranda naudojant pagal paskirtį. Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas privalo jas atitinkamai supakuoti bei pristatyti savo lėšomis. Jei grąžinamos prekės bus grąžintos sugadintos, nepilnos ar turinčios naudojimo, kuris neatitinka įprasto šios prekės naudojimo, žymių, Pardavėjas pasilieka teisę reikalauti iš Pirkėjo kompensacijos remiantis taikytinais teisės aktais.

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo pristatymo būdo ir užsakymo vertės.

Užsakymus pristatysime saugiai visoje Lietuvoje Jūsų pasirinktu pristatymo būdu arba galite atvykti į mūsų būstinę darbo metu (daugiau informacijos rasite “KONTAKTAI”).

Per “OMNIVA” paštomatus užsakymą atsiimti galite sau patogiu laiku (visą parą ir visomis savaitės dienomis). Maksimalus siuntos svoris yra 30 kg. Dėl užsakomų prekių išmatavimų ar svorio ne visos prekės gali būti siunčiamos per paštomatus.

Kurjeris užsakymą pristatys Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prieš atsiimdami prekes įvertinkite siuntinio būklę ir jei pastebėjote pažeidimų nedelsiant informuokite kurjerį. Priėmus siuntinį ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga ir be pažeidimų.

Pasikeitus pristatymo duomenims, prašome kaip galima greičiau mus informuoti elektroniniu paštu uzsakymai@vyp.lt arba telefonu 862050674.

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su užsakymais, susisiekite su mumis elektroniniu paštu uzsakymai@vyp.lt arba telefonu 862050674. Mums svarbu, kad mūsų klientai būtų patenkinti, todėl visada stengiamės geranoriškai išspręsti visas problemas.